Technische Commissie

Jaarplanning

Data September
3 1e speelronde
3 Start trainingen Kangoeroes
10 2e speelronde
14 TC vergadering
17 3e speelronde
24 4e speelronde 
 
Data Oktober
1 5e speelronde
8 6e speelronde
10 Laatste week veldtraining
12 TC vergadering
15 7e speelronde 
15 t/m 23 Herfstvakantie
22 Inhaalweekend 
22 Geen training Kangoeroes
24 Start trainingen zaal (alle teams)
25 Commissie vergadering
29 Oefenwedstrijden
29 Geen training Kangoeroes
 
Data November
5 Oefenwedstrijden
5 Geen training Kangoeroes
9 TC vergadering 
12 Speelronde 1
19 Speelronde 2
26 Speelronde 3
29 Pietentraining
 
Data December
3 Speelronde 4
7 TC vergadering 
10 Speelronde 5
17 Speelronde 6
21 Trainen o.v.b. (Kerstdiner)
22 Trainen o.v.b. (Kerstdiner)
24 t/m 8 jan Kerstvakantie
24 Vrij, geen training Kangoeroes
31 Vrij, geen training Kangoeroes 
 
Data Januari 
24 dec t/m 8 Kerstvakantie
4 TC vergadering
7 Speelronde 7
7 Start training Kangoeroes
14 Speelronde 8
21 Speelronde 9
28 Speelronde 10
 
Data Februari
1 TC vergadering
4 Speelronde 11
11 Speelronde 12
18 Speelronde 13
24 t/m 5 mrt Voorjaarsvakantie 
25 Inhaalweekend
25 Carnaval
25 Geen training Kangoeroes
 
Data Maart
1 TC vergadering 
4 Voorjaarsvakantie
4 Inhaalweekend
4 Geen training Kangoeroes
11 Speelronde 14
18 Inhaalweekend
20 Start training veld, alle teams
20 Commissie vergadering 
25 Inhaalweekend
29 TC vergadering
 
Data April
1 Speelronde 8
1 Start training Kangoeroes veld
4 Stroopwafelactie 
8 Speelronde 9
15 Speelronde 10
19 TC vergadering 
22 t/m 30 Meivakantie
22 Inhaalweekend
22 Geen training Kangoeroes
27 Koningsdag, geen trainen
29  Inhaalweekend 
 
Data Mei
6 Speelronde 11
13 Speelronde 12
17 TC vergadering
18 Trainers informeren
20 Speelronde 13
25 Hemelvaart, geen trainen
27 Speelronde 14
27 Laatste training Kangoeroes
28 Bekendmaking teams voor eindtraining
29 t/m 1 jun Avondvierdaagse
30 Eindtraining (A+B)
  
Data Juni
1 Eindtraining (A+B)
3 Inhaalweekend
3 Mogelijkheid trainen/toernooi
6 Eindtraining (alle team)
8 Eindtraining (alle teams)
9 Bekendmaking teams
10 Mogelijkheid trainen/toernooi
10 Inloopochtend
13 Training schoolkorfbal
14 TC vergadering 
15 Training schoolkorfbal
17 Schoolkorfbal
24 Eindfeest 
 
Data Juli
8 Start zomervakantie

Wie zijn wij 


Wij zijn de Technische Commissie van Korfbalvereniging Fortissimo. De Technische Commissie (TC) houdt zich binnen de vereniging bezig met korfbalzaken. Van trainingsschema tot competitiezaken en van Senioren 1 tot aan de Kangoeroes. Om dit allemaal goed te laten verlopen zijn er verschillende mensen actief hiervoor.  
Alle leeftijdscategorieën worden aangestuurd door één TC coördinator. Elke coördinator heeft haar/zijn eigen categorie, en is dus ook verantwoordelijk voor haar/zijn categorie. Een keer per maand vergaderen wij met de volledige TC, en bespreken wij verschillende zaken. 

Als er vragen en/of opmerkingen zijn, neem dan contact op met één van onze TC leden of stuur een e-mail naar technische-commissie@kvfortissimo.nl.



Bert Varwijk
Voorzitter


Heleen van den Berg
Ondersteundend TC-lid 


 


Arno de Rooy
Senioren 1, 2, 3 en 4



Midweek en recreanten 



David Bontrop
A categorie

 


Tim van der Weert
B categorie


Edwin Lak
C categorie




Vincent van Verseveld
D categorie




Annelies van Schaik
E, F categorie en Kangoeroes

 

Jaarplanning 2018


2017-2018

Deze is nog niet compleet! 

 
Data Augustus
19 Oefenwedstrijden 
26 Fortissimo jeugd toernooi 
 
Data September
2 1e speelronde
2 Start trainingen Kangoeroes
9 2e speelronde
  TC vergadering
16 3e speelronde
23 4e speelronde 
30 5e speelronde
Recreanten toernooi 
Tabel verwijderen
 

 

Eindtrainingen A

Indeling 2017

 

A1 Laurens van Leeuwen & Susanne Koch (o.v.b.) (5 heren/5 dames) * Bij de dames wordt nog een keuze gemaakt.

 

Bryan Lumaye Schuld

Daan Lappee

Dirk Jan Mastenbroek

Joris Ozinga

Lukas Bergman

 

Anouk Bergman

Arda van den Berg

Chiara Oskam

Fleur Varwijk

Inge Lak

Michelle Muskee

Silvy van Schaik

 

A2 Andre van Haaften & Vacature (5 heren/5 dames)  

A3 Vacature (1 heer/9 dames)

 

 

 

Antoine Stigter

Carven Zhou

Mark Vermeulen

Mathijs Koch

Senne Douma

Tom van Leeuwen

 

Cheyenne Rehorst

Femke Douwes

Isabel Bergman

Jiske Ozinga

Kim Roodenburg

Mandy van der Linden

Marije van der Leeden

Myrthe van Renswoude

Senna Schol

Serena van Doorn 

Simke Havinga

Tosca van der Ploeg

Eindtrainingen B

Indeling 2017 

 

B1 Arno de Rooy & Britt Verweij (5 heren/5 dames)

B2 Vacature (6 heren/6 dames)

 

 

 

 

 

 

Arthur van den Barselaar

 

 

 

Bram van Leeuwen

 

 

 

Jelmer Dam

 

 

 

Julian Lumaye Schuld

 

 

 

Karan Singh

 

 

 

Lars ter Horst

 

 

 

Max Cornelissen

 

 

 

Mika Bontrop

 

 

 

Stijn Bertens

 

 

 

Tjeerd Mol

 

 

 

Xavi van Westen

 

 

 

 

 

 

 

Amber Klomp

 

 

 

Danique van Doorn

 

 

 

Femke Roelandschap

 

 

 

Indy Verseveld

 

 

 

Marit van der Lit

 

 

 

Maureen Boer

 

 

 

Nikki de Mol

 

 

 

Noa Roodenburg

 

 

 

Renske Dam

 

 

 

Rochella van Os

 

 

 

Sara Smilde

 

 

 

 

 

 

 

B3 Henk van Houten & Vacature (3 heren/8 dames)

 

 

 

 

Jason Barrass

 

 

 

Myrko van Renswoude

 

 

 

Rens Heilema

 

 

 

 

 

 

 

Anouk Martens

 

 

 

Emma van der Put

 

 

 

Femke Snel

 

 

 

Lieke Bijlsma

 

 

 

Marit van Breukelen

 

 

 

Merle Klein

 

 

 

Sienna Kolkman

 

 

 

Sija van den Berg

 

 

 

 

 

 

 

 

Eindtrainingen C

Indeling 2017 

 

C1 Nadine Arendse & Adri Gerrits (5 heren/5 dames)

 

C2 Vienna Verweij en Vacature (4 heren/7 dames)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bo van Zon

 

 

 

 

 

Eva Dorrestein

 

 

 

 

 

Gwen Varwijk

 

 

 

 

 

Ilse Lak

 

 

 

 

 

Kayleigh Muskee

 

 

 

 

 

Kelly van der Poel 

 

 

 

 

 

Lieke Krauweel

 

 

 

 

 

Milou Martens

 

 

 

 

 

Mirte ter Horst

 

 

 

 

 

Tess Jansen

 

 

 

 

 

Mette Schiphorst

 

 

 

 

 

Katinka Nieuwenhuis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarno Kooijman

 

 

 

 

 

Jesper van der Vliet

 

 

 

 

 

Joep Niessen

 

 

 

 

 

Maik Borst

 

 

 

 

 

Mike Peek

 

 

 

 

 

Sjoerd van Leeuwen

 

 

 

 

 

Sven Hoogenboom

 

 

 

 

 

Tjeerd Wijmenga

 

 

 

 

 

Twan Stekelenburg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C3 Margreet van Maurik  & Vacature (2 heren/9 dames)

 

 

 

 

 

 

 

Amy van Remmerden

 

 

 

 

 

Esmeralda Legue

 

 

 

 

 

Fabienne van der Tol

 

 

 

 

 

Femke van der Vliet

 

 

 

 

 

Iris Lahr

 

 

 

 

 

Leanne Verkleij

 

 

 

 

 

Lisa Kuipers

 

 

 

 

 

Mila van Zwieten

 

 

 

 

 

Noa Brouwer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anil Tewarie

 

 

 

 

 

Davey Kok

 

 

 

 

 

 

Eindtrainingen D

Indeling 2017
 

D1 Vincent van Stekelenburg (3 heren/7 dames of 4 heren/6 dames)

D2 Daphne van Dijk & Vacature (3 heren/7 dames of 4 heren/6 dames)

 

 

 

 

 

Colin van Mourik

 

 

 

 

Jesper Bouwman

 

 

 

 

Levi Adriaans

 

 

 

 

Luuk Stekelenburg

 

 

 

 

Tijs Stokman

 

 

 

 

Tim Dijkstra

 

 

 

 

Wesley Lahr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amber Mettlach

 

 

 

 

Aniek Geurts

 

 

 

 

Benthe de Rooy

 

 

 

 

Emma Fijan

 

 

 

 

Fien van Verseveld

 

 

 

 

Jaimey Kok

 

 

 

 

Joanne Schreuder

 

 

 

 

Kiki Niessen

 

 

 

 

Lisa Mourtits 

 

 

 

 

Lysan Maessen

 

 

 

 

Maartje Fijan

 

 

 

 

Marissa Boekel

 

 

 

 

Nikki Braamhorst

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D3 Eduard Volmer & Erwin Volmer (5 heren/5 dames)

 

 

 

 

 

 

David Schellekens

 

 

 

 

Delano Heuveling

 

 

 

 

Kaj de Rover

 

 

 

 

Merlijn Overdevest

 

 

 

 

Tim Hintzen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anouk Mook

 

 

 

 

Chantal Volmer

 

 

 

 

Daphne Dorrestijn 

 

 

 

 

Florine Stekelenburg 

 

 

 

 

Julie Bakkers

 

 

 

 

Eindtrainingen E

Indeling 2017
 

E1 Ruben Visscher & Dennis Stilting (2 heren en 3 dames)

E2 Fleur Varwijk & Inez Boer (2 heren en 3 dames)

E3 Marit van der Lit & Maureen Boer (2 heren en 3 dames) 

E4 Amber Klomp & Renske van Dam (Nieuwe leden)

 

 

 

 

Daniel Rekveld

 

 

 

Diede Vrees

 

 

 

Jens Vrees

 

 

 

Sjoerd Stekelenburg

 

 

 

Tom Fijan

 

 

 

 

 

 

 

Ajla Music

 

 

 

Angela Post

 

 

 

Evy Visscher

 

 

 

Fay Roodenburg

 

 

 

Maud Stokman

 

 

 

Renske van Leeuwen

 

 

 

Selina Kanters

 

 

 

Tes Brouwer

 

 

 

Tess Braamhorst

 

 

 

Yara Andasamy

 

 

 

Yasmin Stilting

 

 

 

Zara Heijn

 

 

 

 

Eindtrainingen F

Indeling 2017 
 

F1 Silvy van Schaik & Arda van den Berg (2 heren en 3 dames)

F2 Gwen Varwijk & Noa Roodenburg (2 heren en 2 dames)

 

 

 

 

Cas Ultee

 

 

 

Clinton Elsenaar

 

 

 

Stan de Rooij

 

 

 

Sven van leeuwen 

 

 

 

 

 

 

 

Carice Maessen

 

 

 

Elvia Post

 

 

 

Floor Stilting

 

 

 

Nieuw lid 

 

 

 

Suus van Doorn 

 

 

 

 

 

 

 

Kangoeroes:  Inez en Joelle

 

 

 

Jarigen

  • Tess Jansen

Kamp 2017

Sponsors: