Oefenwedstrijden

Hallo,
Bijgaand het oefenprogramma voor de start van het nieuwe korfbalseizoen. 
Fijne zomer!

Groeten, Anniek en Marloes
 
Maandag 19 augustus 2019  
Tijd Wie Wie Plaats Scheidsrechter Opmerkingen
19:45 uur Fortissimo 1 Reehorst 1 IJsseloever, IJsselstein Bond SR  
20:45 uur Fortissimo 2 Reehorst 2 IJsseloever, IJsselstein Bond SR  
           
Zaterdag 24 augustus 2019  
Tijd Wie Wie Plaats Scheidsrechter  
Trainingsweekend selectie en Junioren A1  
17:00 uur Fiduccia 4 Fortissimo 3 Vleuten    
12:30 uur Fiduccia A2 Fortissimo A2 Vleuten    
11:00 uur Fiduccia A3 Fortissimo A3 Vleuten    
10:00 uur Tiel '72 B1 Fortissimo B1 Tiel, veld 1    
11:15 uur Tiel '72 C1 Fortissimo C1 Tiel, veld 1    
           
Donderdag 22 augustus 2019  
Tijd Wie Wie Plaats Scheidsrechter  
19:45 uur Weidevogels 1 Fortissimo 1 Sportcomplex Merenveld, Bleiswijk    
20:45 uur Weidevogels 2 Fortissimo 2 Sportcomplex Merenveld, Bleiswijk    
           
Zaterdag 31 augustus 2019  
Tijd Wie Wie Plaats Scheidsrechter  
15:30 uur, veld 1 Fortissimo 1 Viking 1 IJsseloever, IJsselstein Maarten Terwiel 2 x 30 min
14:00 uur, veld 1 Fortissimo 2 Viking 2 IJsseloever, IJsselstein Maarten Terwiel 2 x 30 min
14:00 uur, veld 2 Fortissimo 3 Viking 3 IJsseloever, IJsselstein (Viking) Ed v Dam 2 x 30 min
15:30 uur, veld 2 Fortissimo 4 ??? IJsseloever, IJsselstein Onbekend 2 x 30 min
12:30 uur, veld 1 Fortissimo A1 KVA A1 IJsseloever, IJsselstein Jessica Sterkenburg 2 x 30 min
12:30 uur, veld 2 Fortissimo A2 Viking A2 IJsseloever, IJsselstein Rdoy v Houten 2 x 30 min
14:45 uur, veld 3 Fortissimo A3 EKVA A2 IJsseloever, IJsselstein Onbekend 2 x 30 min
13:30 uur, veld 3 Fortissimo B1 KVA B1 IJsseloever, IJsselstein Fulco v Schaik 2 x 30 min
10:45 uur, veld 4 Fortissimo B2 Viking B1 IJsseloever, IJsselstein Jasper vd Lee 2 x 15 min
10:45 uur, veld 1 Duko B1 Fortissimo B3 IJsseloever, IJsselstein Tim van den Weert 2 x 15 min
11:20 uur, veld 4 Viking B1 Duko B1 IJsseloever, IJsselstein Britt Verweij 2 x 15 min
11:20 uur, veld 1 Fortissimo B3 Fortissimo B2 IJsseloever, IJsselstein Mark Ter Horst 2 x 15 min
12:05 uur, veld 4 Fortissimo B2 Duko B1 IJsseloever, IJsselstein Nadine Arendse 2 x 15 min
12:40 uur, veld 4 Viking B1 Fortissimo B3 IJsseloever, IJsselstein Danny Bruijntjes 2 x 15 min
13:15 uur, veld 4 Fortissimo C1 Viking C1 IJsseloever, IJsselstein Mark Ter Horst 2 x 20 min
14.05 uur, veld 4 Viking C1 Duko C1 IJsseloever, IJsselstein Vincent Stekelenburg 2 x 20 min
14.55 uur, veld 4 Duko C1 Fortissimo C1 IJsseloever, IJsselstein Lukas Bergman 2 x 20 min
12:30 uur, veld 3 Fortissimo C2 Viking C2 IJsseloever, IJsselstein Michael v Vliet 2 x 25 min 
11.20 uur, veld 2 Fortissimo C3 Tempo C3 IJsseloever, IJsselstein Arda vd Berg 2 x 25 min
11:30 uur, veld 3 Fortissimo D1 Viking D1 IJsseloever, IJsselstein Viënna Verweij 2 x 25 min
10:00 uur, veld 1 Fortissimo D2 Fortissimo D3 IJsseloever, IJsselstein Renske Dam 2 x 25 min
09:45 uur, veld 4A Fortissimo E1 Viking E1 IJsseloever, IJsselstein Noa Roodenburg 4 x 10 min
10:45 uur veld 3A Fortissimo E2 DVO E7 IJsseloever, IJsselstein Rochella v Os 2 x 15 min
10:00 uur, veld 3A DVO E7 Fortissimo E3 IJsseloever, IJsselstein Amber Klomp 2 x 15 min
09:00 uur, veld 4A Fortissimo E3 Fortissimo E2 IJsseloever, IJsselstein Jason Barrass 2 x 15 min
09:00 uur, veld 3A Fortissimo F1 DVO F4 IJsseloever, IJsselstein v Renswoude 4 x 10 min
           
Woensdag 4 september 2019        
Tijd Wie Wie Plaats Scheidsrechter  
19:30 uur, veld 1 Fortissimo 1 Nova 1 IJsseloever, IJsselstein Maarten Terwiel  
20:45 uur, veld 1 Fortissimo 2 Nova 2 IJsseloever, IJsselstein Martijn de Boer  
           
20:00 uur, veld 2 Fortissimo MW 1 Hebbes MW 1 IJsseloever, IJsselstein Mia MW 1 2 x 15 min
20:30 uur, veld 2 Hebbes MW1 Fiducia MW1 IJsseloever, IJsselstein TZ MW 2 2 x 15 min
21:00 uur, veld 2 Fiducia MW 1 Fortissimo MW 1 IJsseloever, IJsselstein TZ MW 1 2 x 15 min
           
20:00 uur, veld 3 Fortissimio MW2 TZ MW 1 IJsseloever, IJsselstein Fiducia MW 1  2 x 15 min
20:30 uur, veld 3 TZ MW 1 Synergo MW 1 IJsseloever, IJsselstein Fortissimo MW 1 2 x 15 min
21:00 uur, veld 3 Synergo MW 1 Fortissimo MW 2 IJsseloever, IJsselstein Hebbes MW 1 2 x 15 min
           
20:00 uur, veld 3 TZ MW 2 Koveni MW 1 IJsseloever, IJsselstein Synergo MW 1 2 x 15 min
20:30 uur, veld 3 Koveni MW 1 Mia MW 1 IJsseloever, IJsselstein Fortissimo MW 2 2 x 15 min
21:00 uur, veld 3 Mia MW 1 TZ MW 2 IJsseloever, IJsselstein Koveni MW 1 2 x 15 min

Pupil van de week:

Jarigen

  • Er zijn vandaag geen jarigen

Sponsors: