Oefenwedstrijden

 

Donderdag 19 augustus
Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Scheidsrechter
21.00 Sporting West 1 Fortissimo 1 Amsterdam -
19.45 Sporting West 2 Fortissimo 2 Amsterdam -
 
Woensdag 25 augustus
Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Scheidsrechter
21.00 Reeuwijk 1 Fortissimo 1 Reeuwijk -
19.45 Reeuwijk 2 Fortissimo 2 Reeuwijk -
 
Zaterdag 28 augustus
Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Scheidsrechter
16.30 NIO 1 Fortissimo 1 Rotterdam -
15.15 NIO 2 Fortissimo 2 Rotterdam -
13.50 Fortissimo 3 OVVO 5/6 IJsselstein Martijn de Boer
13.00 Fortissimo 4 OVVO 5/6 IJsselstein Fulco van Schaik
14.00 NIO A1 Fortissimo A1 Rotterdam -
11.00 Fortissimo A2 IJsselvogels A2 IJsselstein Mark ter Horst
11.15 OVVO B1 Fortissimo B1 Maarssen -
12.00 Fortissimo B2 De Vinken B2 IJsselstein Fabian Pasman
09.45 OVVO C1 Fortissimo C1 Maarssen -
11.00 Fortissimo C2 Dalto C3 IJsselstein Michael van Vliet
11.00 Fortissimo C3 Wageningen C5 IJsselstein Arda van den Berg
09.00 OVVO D1 Fortissimo D1 Maarssen -
10.00 Fortissimo D2 Dalto D3 IJsselstein Martin Rijke
09.00 OVVO E1 Fortissimo E1 Maarssen -
10.00 Fortissimo E2 Dalto E3 IJsselstein Tjeerd Mol
09.45 OVVO E3 Fortissimo E3 Maarssen -
09.30 Dalto F1 Fortissimo F1 Driebergen - Rijsenburg -
09.30 Fortissimo F2 De Vinken F1 IJsselstein Sara Smilde
   
Zaterdag 4 september
Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Scheidsrechter
15.30 Fortissimo 1 Sporting West 1 IJsselstein Fulco van Schaik
14.00 Fortissimo 2 Sporting West 2 IJsselstein Rutger Kuus
  Driekamp bij Noviomagum Fortissimo 4 Nijmegen -
10.30 & 11.15 Driekamp bij Odik Fortissimo A1 Barneveld -
12.30 Fortissimo A2 Merwede/ Multiplaat A2 IJsselstein Mark ter Horst
11.00 Fortissimo A3 Merwede/ Multiplaat A3 IJsselstein Tjeerd Mol
12.30 Fortissimo B1 IJsselvogels B1 IJsselstein Jasper van der Lee
11.00 Fortissimo B2 Wageningen B2 IJsselstein Britt Verweij
11.00 Fortissimo C1 IJsselvogels C1 IJsselstein Vienna Verweij
11.15 Midlandia C1 Fortissimo C2 Bunnik -
14.00 Wageningen C4 Fortissimo C3 Wageningen -
11.00 Vriendenschaar (H) D2 Fortissimo D1 Hardinxveld-Giessendam -
10:00 Fortissimo D2 Huizen D2 IJsselstein Jelmer Dam
10.00 Huizen E1 Fortissimo E1 Huizen -
10:00 Midlandia E1 Fortissimo E2 Bunnik -
10.00 Fortissimo E3 IJsselvogels E3 IJsselstein Rochella van Os
09:00 Huizen F1 Fortissimo F1 Huizen -
09:00 Huizen F2 Fortissimo F2 Huizen -
 

Pupil van de week:

Jarigen

  • Alyssa da Graca
  • Diana de Haas
  • Lukas Bergman

Sponsors: