Seizoen 2019/2020

Geplaatst 21-06-2019

Geschreven door Webmaster


Seizoen 2019/2020

Wij hebben dit jaar besloten om geen aparte selectie trainingen te houden. 
Trainers/coaches zien de kinderen tenslotte het gehele jaar en een selectietraining is een momentopname.
De (voorlopige) nieuwe indeling heeft de huidige trainer in overleg met de eventuele nieuwe trainer gemaakt.
Voor de teams waar nog geen trainer opstaat voor volgend seizoen hebben de huidige trainers van de desbetreffende spelers om de tafel gezeten om de nieuwe teamindelingen te maken. 
Het TC-lid van elke categorie heeft dit gecoördineerd.
Mochten er vragen zijn naar aanleiding van de nieuwe teamindelingen verzoeken wij jullie om voor as zondag 18:00 uur te mailen naar de TC (technische-commissie@kvfortissimo.nl). Wij zullen een persoonlijke afspraak inplannen met de betreffende coaches. Deze afspraak zal plaatsvinden voor de ALV op maandag 24 juni as. 

Let op! Het betreft een voorlopige indeling, door opzeggingen van een aantal leden (op het laatste moment) zitten we momenteel met een probleem in de C. Wij zouden het fijn vinden als ouders/kinderen meedenken hoe wij dit kunnen gaan oplossen.
 
Senioren  
Selectie 1/2  
Heren Dames
Rijke, Martin
Lappee, Daan
Ozinga, Joris
Lee, Jasper van der
Boer, Fabian
Houten, Rody van
Vliet, Michael van
Konings, Tycho
Pasman, Fabian     
Haaften, Andre van 
 
Breukelen, Merel va
Bergman, Anouk
Berg, Arda van den
Zwieten, Joyce van
Schaik, Nicole van 
Schaik, Silvy van
Rehorst, Joelle
Dijk, Daphne van
Verweij, Britt
Verweij, Vienna
Boer, Inez
Externe Dame
   
3/4  
Heren Dames
Lumaye Schuld, Bryan
Lamaye Schuld, Wesley
Veenendaal, Stef van
Kantersma, Daniel
Vermeulen, Mark
Klaveren, Patrick van
Weert, Tim van der
Hoeven, Paul van der 
Bruijntjes, Danny
Baarsen, Marieke van
Koch, Eveline
Koch, Susanne
Arendse, Nadine
Schol, Senna
Oskam, Chiara
Renswoude, Myrthe van
Rehorst, Cheyenne
Regts, Jennifer
Visscher-de Stigter, Sandra
Mettlach-Nillesen, Mariska
Mark, Sabine van
Externe Dame
   
A1  
Heren Dames
Horst, Lars ter
Dam, Jelmer
Mol, Tjeerd
Mastebroek, Dirk Jan
Leeuwen, Bram van
Varwijk, Fleur
Dam, Renske
Boer, Maureen
Zaal, Quinty
Verseveld, Indy van
   
A2  
Heren Dames
Bertens, Stijn
Cornelissen, Max
Lumaye Schuld, Julian
Bontrop, Mika
Bergman, Lukas
Lak, Inge
Os, Rochella van
Klomp, Amber
Doorn, Danique van
Muskee, Michele
   
A3  
Heren Dames
Barrass, Jason
Bogaard, Jan-Maurit
Singh, Karan
Vliet, Stan van
Breukelen, Marit van
Bijlsma, Lieke
Roodenburg, Noa
Snel, Femke
Lit, Marit van der
Havinga, Simke
Loffeld, Sanne
   
B1  
Heren Dames
Niessen, Joep
Stekelenburg, Twan
Kok, Davey
Kers, Jesse
Borst, Maik
Varwijk, Gwen
Lak, Ilse
Krauweel, Lieke
Smilde, Sara
Fijan, Maartje
   
B2  
Heren Dames
Peek, Mike
Kooijman, Jarno
Leeuwen, Sjoerd van
Wijmenga, Tjeerd
Horst, Mirte ter
Mourits, Lisa
Zon, Bo van
Zwieten, Mila van
Vliet, Femke van der
   
B3  
Heren Dames
Tewarie, Anil
Vliet, Jesper van der
Zaal, Jessy
Barselaar, Arthur van den
Kuipers, Lisa
Legue, Esmeralda
Tol, Fabienne van der
Volmer, Chantal
Lahr, Iris
   
C1  
Heren Dames
Lahr, Wesley
Stekelenburg, Luuk
Adriaans, Levi
Cornelissen, Chris
Stokman, Tijs
Mettlach, Amber
Verseveld, Fien van
Maessen, Lysan
Kok, Jaimey
Rooy, Bente de 
   
Overige C, team nog nader te bepalen  
Heren Dames
Hintzen, Tim
Schellekes, David   
Overdervest, Merlijn
Bouwman, Jesper
Kers, Emy
Schreuder, Joanne
Fijan, Emma
Niessen, Kiki
Braamhorst, Nikki
Boekel, Marissa
Dorrestijn, Daphne
Stekelenburg, Florine
Bakkers, Julie
Kuipers, Julie
Geurtsen, Amber
   
D1  
Heren Dames
Klein, Jens
Stekelenburg, Sjoerd
Schie, Merlijn van
Rekveld, Daniel
Leeuwen, Renske van
Roodenburg, Fay
Post, Angela
Visscher, Evy
Stilting, Yasmin
   
D2  
Heren Dames
Fijan, Tom
Putten, Kyran van
Vrees, Jens
Mark, Thorsten van der 
Kempenaar, Tico
Andisamy, Yara
Music, Ajla
Beekwilder, Amber
Beukering, Zi Ying van
Graca, Alyssa da
   
D3  
Heren Dames
Vrees, Diede
Klip, Lars van der
Anten, Yulan
Heijn, Viggo
Heil, Zara
Bakkers, Emilie
Braamhorst, Tess
Stokman, Maud
Smit, Amy
   
E1  
Heren Dames
Penninkx, Siem
Vuister, Stijn
Elsenaar, Clinton
Doorn, Suus van
Maessen, Carice
Stilting, Floor
   
E2  
Heren Dames
Veen, Dylan van
Smit, Marijn
Eerenbeemt, Luuk van den
Ven, Bente van der
Mark, Storm van der
Putten, Lynn van 
   
E3  
Heren Dames
Kers, Pim
Velema, Ivo
Venema, Pim
Chaitram, Reshan
Ledden, Kiara van
Tol, van der Lorena
   
F1  
Heren Dames
Benschop, Floris
Grifioen, Bram
Schie, Julian van
Adriaan, Raf
Demon, ​Julian
Weverwijk, Saar van

 

Pupil van de week:

Jarigen

  • Er zijn vandaag geen jarigen

Sponsors: