Bestuurlijk Natuurlijk Mei 2019

Geplaatst 20-05-2019

Geplaatst door Guus Langemeijer


Social Media
 
Wij begrepen dat het nog niet bij iedereen duidelijk is hoe wij als Fortissimo de sociale media hebben ingericht. Daarom bij deze nogmaals een korte samenvatting. Onze website is ons hoofd medium. Daarnaast zijn er twee Facebook pagina’s, een besloten groep en een openbare pagina. Deze twee dienen beide een ander doel, dus kunnen niet samengevoegd worden. Op de besloten groep kunnen leden met elkaar communiceren en dingen delen. Het doel van de openbare pagina is bekendheid te geven aan Fortissimo en de dingen die er bij onze club georganiseerd worden. Eerder was er ook nog de fortissimo aap, dit was een persoon die aangemaakt was om berichten op de website direct door te zetten op Facebook. Met de komst van de AVG is dit lastiger geworden en wordt er van de fortissimo aap dus geen gebruik gemaakt. We gaan onze webcommissie vragen deze te verwijderen. We hopen dat dit voor iedereen duidelijk is.
 
Camera toezicht
Misschien is het al opgemerkt maar sinds een paar weken hangt er een camera op het parkeerterrein voor de sporthal. Na maanden van intensief overleg met de gemeente en de andere sportclubs op IJsseloever hebben wij de gemeente kunnen overtuigen van de noodzaak hiervan. Met de komst van de camera is het een stuk rustiger en vinden er geen vernielingen meer plaats. Mochten er toch nog voorvallen zijn die het vermelden waard zijn laat dit dan weten aan het bestuur via de mail, bestuur@kvfortissimo.nl
 
Sportfair
Zaterdag 13 juli wordt weer de jaarlijks sportfair gehouden op het podium. Net als voorgaande jaren krijgen sportverenigingen de kans om inwoners kennis te laten maken met hun sport. Een ideale manier om nieuwe leden te werven en onze vereniging te promoten. Nadine en Jennifer zijn de organisatoren voor deze dag. Wil je meehelpen deze dag en heb je nog suggesties laat het hun weten via de mail,  azbestuur@outlook.com
 
Belangrijke data, noteer ze in de agenda !
 
Maandag 24 juni  : JAV
Zaterdag  29 juni  : Eindfeest
 

Jarigen

  • Jenneke Heising

Kamp 2024

Sponsors: