Definitieve teamindelingen

Geplaatst 10-06-2016

Geplaatst door Arno de Rooy


Beste korfballer van KV Fortissimo,
 
De trainers en de TC zijn eruit: de teamindelingen zijn definitief! Hieronder vinden jullie deze indelingen. De sites van de desbetreffende teams zullen in de loop van vandaag worden bijgewerkt.
 
Denk eraan: morgenochtend tussen 10:00 en 12:00 is er een inloopochtend in de kantine. Hier kan je dan al je vragen stellen aan het verantwoordelijke TC lid en/of trainer voor jouw leeftijdscategorie.

Voor de data m.b.t. de start van het nieuwe seizoen verwijs ik jullie graag naar het eerder geplaatste bericht op deze site.

Met sportieve groet,
Technische Commissie KV Fortissimo
 
A1      
       
O.l.v. Dennis Volaart & Martin Rijke  
       
  Heren   Dames
  Bryan Lumaye Schuld   Anouk Bergman
  Carven Zhou   Arda van de Berg
  Daan Lappee   Joyce van Zwieten
  Joris Ozinga   Marieke van Baarssen
  Stef van Veenendaal   Silvy van Schaik
       
A2      
       
O.l.v. Zinda Kok & Maaike Sjoerdsma  
       
  Heren   Dames
  Antoine Stigter   Cheyenne Rehorst
  Gert-Jan Kluvers   Chiara Oskam
  Menno van Laarhoven   Lara Bontrop
  Niels van Basten   Naomi de Koning
  Senne Douma   Noortje Bode
      Serena van Doorn
 
B1      
       
O.l.v. Angelique Lak & Arno de Rooy  
       
  Heren   Dames
  Dirk Jan Mastebroek   Fleur Varwijk
  Jelmer Dam   Inge Lak
  Lars ter Horst   Maureen Boer
  Lukas Bergman   Michele Muskee
  Tjeerd Mol   Renske Dam
       
B2      
       
O.l.v. Jolanda Bergman & Susanne Koch
       
  Heren   Dames
  Fred Kluvers   Amber Klomp
  Julian Lumaye Schuld   Kim Roodenburg
  Karan Singh   Marije van der Leeden
  Stijn Bertens   Marit van der Lit
  Tom van Leeuwen   Rochella van Os
       
B3      
       
O.l.v. Margreet van Maurik    
       
  Heren   Dames
      Femke Douwes
      Isabel Bergman
      Jiske Ozinga
      Myrte van Renswoude
      Nikki de Mol
      Noëlle van der Linden
      Senna Schol
      Sienna Kolkman
      Simke Havinga
       
B4      
       
O.l.v. Henk van Houten    
       
  Heren   Dames
  Mark Vermeulen   Angelique Bos
  Myrko van Renswoude   Anouk Martens
      Carmen Fonville
      Emma van der Put
      Mandy van der Linden
      Nikki van Dijk
      Noa van Gijssel
      Tosca van der Ploeg
 
C1      
       
O.l.v. Inez Boer, Nadine Arendse, & Jennifer Regts
       
  Heren   Dames
  Bram van Leeuwen   Danique van Doorn
  Joep Niessen   Gwen Varwijk
  Max Cornelissen   Indy van Verseveld
  Sven Hoogenboom   Lieke Krauweel
  Xavi van Westen   Noa Roodenburg
       
C2      
       
O.l.v. Rody van Houten, Niels van Houten & Tycho Konings
       
  Heren   Dames
  Arthur van Barselaar   Femke Roelandschap
  Mika Bontrop   Ilse Lak
  Mike Peek   Kayleigh Muskee
  Tjeerd Wijmenga   Kelly van der Poel
      Sara Smilde
       
C3      
       
O.l.v. VACATURE    
       
  Heren   Dames
  Anil Tewarie   Femke Snel
  Davey Kok   Lieke Bijlsma
  Henk-Jan Hop   Marit van Breukelen
  Jason Barrass   Merle Klein
  Rens Heilema   Tess Jansen
       
C4      
       
O.l.v. Ruud Braamhorst & Edwin van de Tol
       
  Heren   Dames
      Esmeralda Legue
      Fabienne van der Tol
      Iris Lahr
      Katinka Nieuwenhuis
      Leanne Verkleij
      Mette Schiphorst
      Noa Brouwer
      Sija van den Berg
 
D1      
       
O.l.v. Kitty van Houten & Sjaak Ozinga
       
  Heren   Dames
  Jarno Kooijman   Aniek Geurts
  Maik Borst   Eva van Dorrestein
  Sjoerd van Leeuwen   Lysan Maessen
  Twan Stekelenburg   Maartje Fijan
      Milou Martens
      Mirte ter Horst
       
D2      
       
O.l.v. Britt Verweij & Vienna Verweij  
       
  Heren   Dames
  Colin van Mourik   Bente de Rooy
  Jesper Bouwman   Bo van Zon
  Jesper van der Vliet   Fien van Verseveld
  Tijs Stokman   Kayla Schol
      Kiki Niessen
      Lisa Mourits
       
D3      
       
O.l.v. Karin Douwes & Femke Douwes
       
  Heren   Dames
  David Schellekens   Amy van Remmerden
  Delano Heuveling   Femke van der Vliet
  Merlijn Overdevest   Florine Stekelenburg
      Julie Bakkes
      Marissa Boekel
      Melissa Kanters
      Mila van Zwieten
      Nikki Braamhorst
 
E1      
       
O.l.v. Vincent Stekelenburg    
       
  Heren   Dames
  Luuk Stekelenburg   Angela Post
  Wesley Lahr   Emma Fijan
      Jaimey Kok
       
E2      
       
O.l.v. Sandra de Haas & Daphne van Dijk
       
  Heren   Dames
  Levi Adriaans   Evy Visscher
  Tim Dijkstra   Yasmin Stilting
      Renske van Leeuwen
       
E3      
       
O.l.v. Maureen Boer & Marit van der Lit
       
  Heren   Dames
  Kaj de Rover   Anouk Mook
  Daniël Rekveld   Fay Roodenburg
      Daphne van Dorrestein
       
E4      
       
O.l.v. Fleur Varwijk & Michele Muskee
       
  Heren   Dames
  Fedde de Hoop   Selina Kanters
  Jens Vrees   Tes Brouwer
      Maud Stokman
 
F1      
       
O.l.v. Carolien van der Leeden & Marije van der Leeden
       
  Heren   Dames
  Diede Vrees   Ajla Music
  Sjoerd Stekelenburg   Tess Braamhorst
       
F2      
       
O.l.v. VACATURE    
       
  Heren   Dames
  Clinton Elsenaar   Floor Stilting
  Stan de Rooy   Bliss de Hoop

Jarigen

  • Jenneke Heising

Kamp 2024

Sponsors: