Concept teamindelingen seizoen 2016-2017

Geplaatst 26-05-2016

Geplaatst door Arno de Rooy


Beste leden van Fortissimo,
 
Nog 1 wedstrijd spelen en dan zit het huidige seizoen erop. Echter het nieuwe seizoen staat ook alweer voor de deur, want nog voor de zomervakantie willen wij de teams voor volgend seizoen al in orde hebben. Dit betekent dat jullie aansluitend op dit seizoen nog eventjes door moeten trainen. Niet zomaar trainen, want het gaat wel ergens om: de definitieve teamindeling voor volgend seizoen.
 
De procedure is ietsjes aangepast:
 
1. er zal niet meer in hele grote groepen getraind gaan worden
2. na de vakantie vind er geen selectie meer plaats (mits er geen ernstige blessures worden opgelopen of afzeggingen binnenkomen in de vakantie)
3. de TC heeft n.a.v. de prestaties van afgelopen seizoen een voorselectie gedaan in samenspraak met de toekomstige selectietrainers
4. de trainers die volgend seizoen op de teams staan, zullen dit seizoen de trainingen gaan verzorgen
5. vanaf de D zullen alle 1e en 2e teams aangemerkt worden als selectieteams
 
Er zal op dinsdag en donderdag getraind gaan worden. Derhalve zijn de volgende data belangrijk om in je agenda te zetten:
 
Dinsdag 31 mei (A t/m F)
Donderdag 2 juni (A t/m F)
Zaterdag 4 juni (A t/m F)
Dinsdag 7 juni (A en B)
Donderdag 9 juni (A en B)
 
De trainingstijden voor de dinsdagen en donderdagen zijn als volgt:
 
18:00 - 19:00     D - E - F teams
19:00 - 20:00     C - B teams
20:00 - 21:00     A teams

Voor zaterdag 4 juni gelden de volgende trainingstijden:

10:00 - 11:00     D - E - F teams
11:00 - 12:30     B - C teams
12:30 - 14:00     A teams

Mocht je n.a.v. deze concept indeling nog vragen hebben of je kunt onverhoopt op 1 van deze dagen niet trainen, meld je dan - via de mail - bij de volgende personen:
 
A-teams: David Bontrop (d.bontrop@gmail.com)
B-teams: Tim van der Weert (timvanderweert@hotmail.com)
C-teams: Arno de Rooy (arniederood@gmail.com)
D-teams: Vincent van Verseveld (vincent74@hotmail.nl)
E-teams: Annelies van Schaik (anneliesvs1@gmail.com)
F-teams: Heleen van den Berg (heleen_berg@hotmail.com)
 
De verdere procedure zal als volgt verlopen:
 
- Donderdag 9 juni zullen TC en trainers de definitieve indelingen bespreken
- Vrijdag 10 juni zal de TC de definitieve indelingen via de website van Fortissimo bekend maken
- Zaterdag 11 juni organiseert de TC een inloopochtend (van 10:00 tot 12:00) waar ouders en/of kinderen de mogelijkheid krijgen om over deze publicatie in gesprek te gaan als daar behoefte aan is. De toekomstige trainers zullen hier ook bij aanwezig zijn
 
Na zaterdag 11 juni zullen er geen trainingen meer zijn, tenzij trainers hier individueel van af willen wijken. Iedereen weet dus voor de zomervakantie in welk team hij of zij zal gaan spelen na deze zomervakantie.

Groeten en veel succes gewenst,
Technische Commissie KV Fortissimo


CONCEPT TEAMINDELINGEN:
 
A1 / A2      
       
O.l.v. Dennis Volaart, Martin Rijke, Zinda Kok & Maaike Sjoerdsma
       
  Heren   Dames
  Antoine Stigter   Anouk Bergman
  Bryan Lumaye Schuld   Arda van de Berg
  Carven Zhou   Cheyenne Rehorst
  Daan Lappee   Chiara Oskam
  Gert-Jan Kluvers   Joyce van Zwieten
  Joris Ozinga   Lara Bontrop
  Menno van Laarhoven   Naomi de Koning
  Niels van Basten   Noortje Bode
  Senne Douma   Serena van Doorn
  Stef van Veenendaal   Silvy van Schaik
       
       
B1 / B2      
       
O.l.v. Angelique Lak, Arno de Rooy, Jolanda Bergman & Susanne Koch
       
  Heren   Dames
  Dirk Jan Mastebroek   Amber den Hartog
  Fred Kluvers   Amber Klomp
  Jelmer Dam   Fleur Varwijk
  Julian Lumaye Schuld   Inge Lak
  Karan Singh   Kim Roodenburg
  Lars ter Horst   Marit van der Lit
  Lukas Bergman   Maureen Boer
  Stijn Bertens   Michele Muskee
  Tjeerd Mol   Renske Dam
  Tom van Leeuwen   Rochella van Os
       
B3 / B4      
       
O.l.v. Henk van Houten & Margreet van Maurik
       
  Heren   Dames
  Mark Vermeulen   Anouk Martens
  Myrko van Renswoude   Carmen Fonville
      Emma van der Put
      Isabel Bergman
      Jiske Ozinga
      Mandy van der Linden
      Marije van der Leeden
      Myrte van Renswoude
      Nikki de Mol
      Nikki van Dijk
      Noa van Gijssel
      Noëlle van der Linden
      Senna Schol
      Sienna Kolkman
      Simke Havinga
      Tosca van der Ploeg
      Femke Douwes
C1 / C2      
       
O.l.v. Inez Boer, Nadine Arendse, & Jennifer Regts
  Rody van Houten, Niels van Houten & Tycho Konings
       
  Heren   Dames
  Arthur van Barselaar   Danique van Doorn
  Bram van Leeuwen   Donna van der Vaart
  Joep Niessen   Femke Roelandschap
  Max Cornelissen   Gwen Varwijk
  Mika Bontrop   Ilse Lak
  Mike Peek   Indy van Verseveld
  Sven Hoogenboom   Kayleigh Muskee
  Tjeerd Wijmenga   Kelly van der Poel
  Xavi van Westen   Lieke Krauweel
      Noa Roodenburg
      Sara Smilde
       
C3 / C4      
       
O.l.v. Merel van Breukelen, Ruud Braamhorst & Edwin van de Tol
       
  Heren   Dames
  Anil Tewarie   Esmeralda Legue
  Davey Kok   Fabienne van der Tol
  Jason Barrass   Femke Snel
  Rens Heilema   Hanna van Beek
  Henk-Jan Hop   Iris Lahr
      Katinka Nieuwenhuis
      Leanne Verkleij
      Lieke Bijlsma
      Marit van Breukelen
      Merle Klein
      Mette Schiphorst
      Noa Brouwer
      Phia Bertens
      Sij van den Berg
      Tess Jansen
 
D1 / D2      
       
O.l.v. Kitty van Houten & Sjaak Ozinga  
  Britt Verweij & Vienna Verweij  
       
  Heren   Dames
  Colin van Mourik   Aniek Geurts
  Delano Heuveling   Bente de Rooy
  Jarno Kooijman   Eva van Dorrestein
  Jesper Bouwman   Kayla Schol
  Jesper van der Vliet   Kiki Niessen
  Maik Borst   Lysan Maessen
  Sjoerd van Leeuwen   Maartje Fijan
  Tijs Stokman   Milou Martens
  Twan Stekelenburg   Mirte ter Horst
       
       
D3      
       
O.l.v. Karin Douwes & Femke Douwes  
       
  Heren   Dames
  David Schellekens   Amy van Remmerden
  Merlijn Overdevest   Bo van Zon
      Femke van der Vliet
      Fien van Verseveld
      Florine Stekelenburg
      Lisa Mourits
      Melissa Kanters
      Mila van Zwieten
      Nikki Braamhorst
      Julie Bakkes
 
E1 / E2 / E3 / E4    
       
O.l.v. Vincent Stekelenburg, Sandra de Haas & Daphne van Dijk
  Maureen Boer, Marit van der Lit , Fleur Varwijk & Michele Muskee
       
  Heren   Dames
  Daniël Rekveld   Angela Post
  Fedde de Hoop   Anouk Mook
  Jens Vrees   Emma Fijan
  Kaj de Rover   Evy Visscher
  Levi Adriaans   Fay Roodenburg
  Luuk Stekelenburg   Jaimey Kok
  Tim Dijkstra   Meryem Sal
  Wesley Lahr   Selina Kanters
      Tes Brouwer
      Yasmin Stilting
       
F1 / F2      
       
O.l.v. Carolien van der Leeden & Marije van der Leeden
       
  Heren   Dames
  Clinton Elsenaar   Ajla Music
  Diede Vrees   Floor Stilting
  Ivan van Leeuwen   Renske van Leeuwen
  Sjoerd Stekelenburg   Tess Braamhorst
  Stan de Rooy   Bliss de Hoop

Jarigen

  • Jenneke Heising

Kamp 2024

Sponsors: